اعلانات انجمن

شخصی در تاریکی شب، در حال دعا با سوز و گداز الله الله می گفت شیطان نزد آن دعا کننده آمد و گفت: آن قدر الله الله می گویی و جواب نمی شنوی. چرا اصرار می کنی؟ این همه سوز و دعای بی اثر بس است. آن شخص ناامید و افسرده شد و دلش شکست. در عالم خواب حضرت خضر را دید که به او فرمود: چه شده الله الله نمی گویی مگر از راز و نیاز پشیمان شده ای؟ آن شخص گفت: آخر هر چه می گویم، جواب نمی شنوم، بنابراین ناامید شده ام. حضرت خضر فرمود: مگر باید جواب خدا را از در و دیوار بشنوی؟ همین که الله الله می گویی معنایش این است که جذبه ای خدایی تو را خوانده و از جانب معشوق تو را به خود کشانده است. نی، که آن الله تو، لبیک ماست آن نیاز و سوز و دردت، پیک ماست. ترس و عشق تو کمند لطف ماست زیر هر یا رب تو لبیکهاست. پس از این معانی و هشدار، فهمید آن ندا از شیطان است و نباید ناامید از حق شد که این الله الله دلیل راه یابی و پذیرش به آن درگاه است.

کلمات کلیدی: بیوگرافی, محمد, موسوی, عراقی,

بیوگرافی محمد موسوی عراقی
زمان کنونی: ۱۰-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ღ YaGmUr Kizi ღ
آخرین ارسال: ღ YaGmUr Kizi ღ
پاسخ: 4
بازدید: 1173

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارزشمند بیوگرافی محمد موسوی عراقی

۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #1
Heart بیوگرافی محمد موسوی عراقی
بیوگرافی بهترین والیبالیست ایران و مرد سال ایران:

مشخصات فردی :

نام تیمی : M.MOUSAVI

نام : Seyed Mohammad - سید محمد

نام خانواداگی : MOUSAVI ERAGHI- موسوی عراقی

محل تولد : دزفول

زبان : پارسی

اولین باشگاه وی لوله سازی اهواز بوده .

مشخصات بازی :

پست بازی: Middle-blocker - سرعتی زن

قد : 204 cm

وزن 92 kg

ارتفاع اسپک : 350 cm

ارتفاع دفاع : 338 cm

تعداد بازیهای ملی :

المپیک : 1 بازی

جهانی : 2

دیگر مسابقات :11

جمع بازیهای : 14

علایق شخصی:

بیشترین سرگرمی موسوی پلی استشین ۲و ۳ می باشد

محمد بیشتر کتابهای عاشقانه می خواند

غذای مورد وی قورمه سبزی است

فیلم های اکشن نگاه می کند و موسیقی راک را دوست دارد

ورزش مورد علاقه وی بعد از والیبال بسکتبال و تنیس است
[تصویر:  kfec633bx3ha1concho3.jpg]

ایـــــטּ روزــــهــــآ
وقتــے نـــــ ﮧ בستــــے براےگرفتـטּ استَ
نــــ ﮧ آغوشـــے برای گریــــ ﮧ
نــــ ﮧ شانـــ ﮧای براے تکیــــ ﮧ
انـتـظــار نـבاشتـــ ﮧ باشَ خنـבه‌ام واقعـــے باشـב
ایــטּ روز‌ها فقط زنـבه‌ام تـــا בیگراטּ زنـבگـــــے کننـב !.!.!.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از ღ YaGmUr Kizi ღ سپاسگزاری کرده اند.
**gooDgirl** (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۱:۲۵), Jeoneun Zizi ieyo (۱۳۹۲-۴-۱۷ ۱۷:۱۹), Marziye (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۹:۴۵), SEDIGH.ALN (۱۳۹۲-۴-۱۱ ۰۸:۱۴), Yagmur.kizi (۱۳۹۲-۴-۱۵ ۱۲:۵۸), صَبــرا (۱۳۹۲-۴-۱۳ ۱۸:۴۶), مهـــرناز (۱۳۹۲-۴-۲۳ ۱۹:۱۳), ♦MAHSA♦ (۱۳۹۲-۷-۲۹ ۱۹:۱۸)
۱۹-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۴-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ عصر، توسط ღ YaGmUr Kizi ღ.)
ارسال: #2
RE: بیوگرافی محمد موسوی عراقی
[تصویر:  22ivvdi2hu4hbit048y4.jpeg]

[تصویر:  87o7bs25745ptf4l1.jpeg]

[تصویر:  9ah6el94558xiyf9i2hb.jpg]

[تصویر:  bx12p0ck0hz2iftugpu.jpeg]

ایـــــטּ روزــــهــــآ

[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از ღ YaGmUr Kizi ღ سپاسگزاری کرده اند.
**gooDgirl** (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۱:۲۵), Jeoneun Zizi ieyo (۱۳۹۲-۴-۱۷ ۱۷:۱۹), Marziye (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۹:۴۵), SEDIGH.ALN (۱۳۹۲-۴-۱۱ ۰۸:۱۴), Yagmur.kizi (۱۳۹۲-۴-۱۵ ۱۲:۵۸), صَبــرا (۱۳۹۲-۴-۱۳ ۱۸:۴۶), مهـــرناز (۱۳۹۲-۴-۲۳ ۱۹:۱۳), ♦MAHSA♦ (۱۳۹۲-۷-۲۹ ۱۹:۱۸)
۱۳-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #3
حالا یه مصاحبه کامل و جالب از آقای موسوی

نامش سیدمحمد موسوی عراقی است، می‌گوید: «اجدادم اهل عراق ایران (اراک) بودند، ولی بعد که به خوزستان کوچ کردند، اراکی تبدیل به عراقی شد». سیدمحمد موسوی با سجل واقعی در تمامی رده‌های مسابقات قاره‌ای و فراقاره‌ای کاپ و جایزه انفرادی را با افتخار به دست آورد و از این بابت شاید تنها با مردانی چون آندراجیانی ایتالیایی یا جیبای برزیلی قابل مقایسه باشد. در سال 84 بهترین مدافع روی تور جوانان آسیا شد.

در سال 85 جایزه بهترین آبشارزن نوجوانان جهان در الجزایر را به دست آورد. 2?بار در سال‌های 87 ـ 86 بهترین مدافع باشگاه‌های آسیا شد و در سال جاری هم جایزه بهترین مدافع باشگاه‌های جهان را به دست آورد. آن هم در میان غول‌هایی که نامشان را یک تریلی هم نمی‌کشد؛ کازیسکی (بلغارستان)، خوان تورنا (کوبا)، جان استورک (چک) و گارسیا (برزیل). موسوی که توانایی بازی در 2 پست سرعتی ـ قدرتی را دارد، از سوی کمیته والیبال‌نویسان تخصصی کشورمان مرد سال والیبال ایران شد. با وی گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که می‌خوانید.

از این که والیبال را به عنوان ورزش اول خودتان انتخاب کردید، پشیمان نیستید؟

هرگز، من شب‌ها با یاد لحظه‌ها و صحنه‌های والیبال می‌خوابم و روزها به امید این که با توپ بازی کنم، چشم‌هایم را باز می‌کنم. خدا نکند یک روز تعطیل باشد واقعا عزا می‌گیرم.

یعنی به ورزش دیگری نمی‌پردازید؟

به بسکتبال خیلی علاقه دارم، سرعت بسکتبال خیلی از والیبال بیشتر است اما حالا یک والیبالیست هستم که رویاهای بزرگی در سر دارم.
از نگاه شما بهترین تیم ایران و جهان چه تیمی است؟

در ایران، پیکان، چون هم قهرمان آسیا و هم تیم سوم باشگاه‌های جهان شده که این افتخار تاکنون صاحب هیچ تیمی در آسیا نشده بود. در جهان هم برزیل را می‌پسندم.

از برزیل گفتید آیا الگویی هم در بین والیبال بازان برزیلی یا ایرانی داشته‌اید؟

جیبا اگر چه تمام شده و به بازنشستگی رسیده است اما فوق ستاره‌ای بود که دوست داشتم مثل وی باشم، زمانی می‌خواستم مثل علیرضا نادی کاپیتان تیم ملی ایران باشم اما بعد که با او همبازی شدم تلاش کردم که از وی هم بهتر ظاهر شوم.
طی یک سال اخیر زود عصبانی می‌شوید و از کوره درمی‌روید، دلیل آن چیست؟

واقعیت این است که توقعات سنگینی روی دوش ما بازیکنان تیم ملی است. از سوی دیگر برخی از بازیکنان هم روی اعصاب ما راه می‌روند، برخی دوستان ما از طریق شیطنت سعی می‌کنند با تخریب روحی بازیکنان مقابل نتیجه بگیرند، ولی خب، من زود عصبانی می‌شوم و زود هم آرام می‌شوم.

شایعه شده که تیم ملی را یک نفر (سعید معروف)‌ می‌چرخاند و همه چیز بستگی به اراده اوست، آیا حقیقت دارد؟

نه اصلا، تیم ملی در زمان آقای معدنی فضایی باز داشت و به بازیکنان هم حق اظهار نظر می‌دادند، آقای معروف هم مثل همه نظر خودش را می‌گفت، اما تصمیم نهایی با آقای معدنی بود.
با حضور مربیان خارجی موافق هستید؟

از زبان فرانچسکو بیانینی بازیکن ایتالیایی تیم پیکان شنیده‌ام که ولاسکو مربی سختگیری است و حتی موقع اردوها تلفن همراه همه بازیکنان را جمع می‌کند. خب، ما با این وضعیت سازگاری نداریم.
شب عیدی به یاد چه چیزی می‌افتید؟

فرش‌شستن خانه‌مان، هنوز هم این کار را می‌کنم اما چند روزی هم مجبور هستم با کمردرد ناشی از آن مدارا کنم.

مگر آقای والیبال آسیا فرش هم می‌شوید؟

مادرم می‌گوید، تو دیگر ورزشکار حرفه‌ای هستی و نباید دست به سیاه و سفید بزنی، اما گوش من بدهکار نیست، چون باید به مادرم کمک کنم.

هنگام تحویل سال نو چه دعایی را می‌خوانید؟

آرزوی سلامتی برای خانواده‌ام و تمام ایرانیان که پشتیبان ما ورزشکاران هستند. ما خودمان را فرزندان آنها می‌‌دانیم.

از نظر ورزشی چه آرزویی دارید؟

راهیابی تیم ملی ایران به لیگ جهانی، حضور در یکی از تیم‌های سری A ایتالیا، متاسفانه ما در ایران مدیر برنامه نداریم و ارتباطات برای ترانسفر بازیکنان ایرانی به اروپا بسیار ضعیف است.

مرد سال والیبال ایران از نگاهی دیگر

ناصر میرفخرایی، بازیکن و پاسور سابق تیم ملی: عنوان مرد سال حق موسوی عراقی است، او تنها سرعتی‌زن والیبال ایران است که با وجود ضعف ساعدرسانی در زدن توپ‌های حوالی خط یک‌سوم موفق عمل می‌کند و می‌تواند هر نقطه‌ای از زمین را نشانه بگیرد، تنها ضعف وی در زدن سرویس‌های پرشی در امتیازات حساس است که باید دید این تزلزل در اثر القای فشار بیرونی است یا ریشه در مسائل درونی دارد.

پیمان اکبری، کاپیتان سابق تیم ملی و مربی بین‌المللی والیبال: او ستاره‌‌ای درخشان و بی‌نظیر است که از سرعت دست عالی و دفاع‌های مستحکم برخوردار است. موسوی می‌تواند در بهترین تیم‌های دنیا بازی کند.

امیرحسینی، پاسور نامی والیبال ایران: محمد موسوی وزنه‌ای معتبر برای والیبال ملی ماست، شما دیدید که در جام باشگاه‌های جهان چگونه نامداران جهان والیبال او را مورد تمجید قرار داده بودند.

ناصر شهنازی سرمربی سابق تیم نوجوانان ایران: سیدمحمد موسوی عراقی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان ایرانی است که در کسب نتایج تیم‌های ملی کشورمان دخیل بوده است، او بازیکن بزرگی است که توانایی عضویت در تیم‌های بزرگ دنیا را دارد.

منبع=جمشید حمیدی ‌/‌ جام‌جم

ایـــــטּ روزــــهــــآ

[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از ღ YaGmUr Kizi ღ سپاسگزاری کرده اند.
**gooDgirl** (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۱:۲۵), Jeoneun Zizi ieyo (۱۳۹۲-۴-۱۷ ۱۷:۱۹), Marziye (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۹:۴۵), Yagmur.kizi (۱۳۹۲-۴-۱۵ ۱۲:۵۸), صَبــرا (۱۳۹۲-۴-۱۳ ۱۸:۴۶), مهـــرناز (۱۳۹۲-۴-۲۳ ۱۹:۱۳), ♦MAHSA♦ (۱۳۹۲-۷-۲۹ ۱۹:۱۹)
۱۳-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #4
Heartحالا یه مصاحبه دیگر از محمد موسوی گلHeart

)قصد ازدواج داری؟

مادرم چند ساله خیلی اصرار به ازدواج کردن من داره الان 3ساله که مرتب این موضوع رو بهم میگه .اما من میگم من هنوز بچه ام و هنوز نمیتونم مسئولیت یه خانواده رو قبول کنم ولی بازم میگه نه، خب مادرها معمولا خیلی بیشتر از بچه ها نگران این موضوع هستن اما هنوز موقعش نیست. احتمالا 27 یا 28 سالگی در موردش فکر میکنم.A14A14A14(فکرت رو زیاد مشغول نکن همین مجردی عالیه)

)بیشتر عیدی میدی یا میگیری؟

قبلا میگرفتم ولی الان بیشتر میدم.همه میگن تو وضعت خوبه باید عیدی بدی .خودم هم یه جوری هستم که مثلا به بچه ای که اومده عیدی بگیره هزار تومنی بدم .پارسال به همین ترتیبی که گفتم به هر کدوم 50هزار تومنی میدادم و فکر کنم نزدیک 1میلیون فقط عیدی دادم ولی امسال خوبه چون اسکناسای 10 تومنی اومده به همه از اونا میدم.البته به خواهرام نفری 100تومن میدم.

)دزفول؟

_سر سبز

)203سانتی متر؟

_بلند

)توپ؟

_گرد(واگعا؟)

)مادر؟

_مهربوون

)ساعت؟

_عاشقشم

)غذا؟

_خوشمزه

)مرگ؟

_ترسناک

)پیکان؟

_خیلی دوسش دارم

)ماشین؟

_سانتافه.ماشین خودم. نه ماشیناش ارزونه خوبه.فوتبالیستا وضعشون خوبه بنزو بی ام و میخرن ما وضعمون خوب نیست.البته الان بچه ها دارن از هیوندا و تویوتا میزنن بیرون الان بی ام و خریدن.

)خبر نگار؟

_خوبش سازنده ست

)خدا؟

_بزرگ

)موبایل؟

_بدون اون نمیشه زندگی کرد

)خیابون حجاب؟

طرح ترافیک{طرح دارین؟} نه هر سری میام فکر کنم عکس میگیره و جریمه میشم.

)البرز ورزشی؟

روزنامه ای که بیشتر از بقیه به والیبال اهمیت میده.

منبع=مرد خوشتیپ و زیبای ایرانی

ایـــــטּ روزــــهــــآ

[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از ღ YaGmUr Kizi ღ سپاسگزاری کرده اند.
**gooDgirl** (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۱:۲۵), Jeoneun Zizi ieyo (۱۳۹۲-۴-۱۷ ۱۷:۲۰), Marziye (۱۳۹۲-۴-۱۴ ۱۹:۴۵), Yagmur.kizi (۱۳۹۲-۴-۱۵ ۱۲:۵۸), صَبــرا (۱۳۹۲-۴-۱۳ ۱۸:۴۶), مهـــرناز (۱۳۹۲-۴-۲۳ ۱۹:۱۳), ♦MAHSA♦ (۱۳۹۲-۷-۲۹ ۱۹:۲۰)
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محرومیت محمد موسوی از کلیه فعالیت های والیبال ღ YaGmUr Kizi ღ 6 66 ۶-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Yagmur.kizi

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
ღ YaGmUr Kizi ღ (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ عصر)، ♦MAHSA♦ (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ عصر)، Jeoneun Zizi ieyo (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ عصر)، **gooDgirl** (۲۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: